Duyurular RSS

Tüm Duyurular

KORONAVİRÜS (COVİD-19)

 

 

Koronavirüs (COVİD-19) salgını ile mücadele kapsamında 23 Mart 2020 tarihinden itibaren örgün lisans ve lisansüstü programların eğitim-öğretim faaliyetleri EDMODO online öğretim sistemi aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

 

Öğrencilerimizin uzaktan eğitim Edmodo online ders sistemine kaydolmaları ve dersleri buradan takip etmeleri gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz:


1- www.edmodo.com adresine girip kayıt ol butonun üzerine gelerek ben bir öğrenciyim seçeneği tıklanarak kayıt olunur. 

2- Kayıt esnasında yazacağınız sınıf kodu, ders aldığınız hocalarının sisteme kaydettiği dersin kodudur (Kodlar online toplu mesaj yoluyla  ulaştırılacaktır).

3- Sisteme bu şekilde giriş yaptıktan  sonra diğer derslere kaydolmak için her dersin sınıf koduyla giriş yapmalısınız.) 

4- Bunun için sayfanın sol üst kısmında yer alan sınıflar butonunu daha sonra da açılan sayfada sağ üst köşede yer alan + işaretine tıklayarak öğrendiğiniz dersin sınıf kodunu yazarak o dersi derslerinize ekleyebilirsiniz. 

5- Herhangi bir sınıfı (yani dersi) tıklayarak o dersle ilgili hocalarınızın paylaşımına ulaşabilir, derslerle  ilgili soru sorabilirsiniz.  

                                                                                                    

                                                                       Kilis 7 Aralik Universitesi Bilgi Islem Daire Bsk. © 2011-2021